صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

ابتکار جدید در سرقت خودروهاي مدل بالا

رئيس پليس آگاهي استان کرمانشاه از دستگيري متهم سابقه دار به همراه ابزارهاي سرقت خودروهاي مدل بالا که با انجام کارهاي مراقبتي و اطلاعاتي لحظه به لحظه کنترل مي‌شد،خبرداد.

کد خبر: 1373

باشگاه خبرنگاران/ رئيس پليس آگاهي استان کرمانشاه از دستگيري متهم سابقه دار به همراه ابزارهاي سرقت خودروهاي مدل بالا که با انجام کارهاي مراقبتي و اطلاعاتي لحظه به لحظه کنترل مي‌شد،خبرداد.

سرهنگ عليرضا مرزباني رئيس پليس آگاهي استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، در تشريح جزييات اين خبر گفت: در راستاي برنامه کنترل مجرمين حرفه‌اي و سابقه دار واخبار واصله از منابع خبري به مامورين اداره اطلاعات جنايي در مورد شخصي به هويت معلوم که از افراد سابقه دار و حرفه‌اي مي‌باشد و با همدستي شخص ديگري درسطح استان کرمانشاه اقدام به سرقت‌هاي متعدد خودرو نموده، با انجام کارهاي اطلاعاتي و بکارگيري منابع خبري و تعقيب و مراقبت بصورت شبانه روزي محل تردد سارق مورد شناسايي قرار گرفت.

سرهنگ مرزباني افزود:. در ادامه با تشکيل 2 اکيپ از مامورين اداره اطلاعات جنايي و تعقيب و مراقبت سارقين در سومين روز کنترل به تاريخ سارقين با خودرو پژو ۴۰۵ به شماره معلوم به محله بلوار طاق بستان روبروي حوزه علميه رفته و قصد سرقت خودروهاي پارک شده در محوطه روبرو حوزه علميه که جهت مراسم مذهبي عزيمت نموده بودند را داشتند که سارق از خودرو پياده و قصد باز نمودن درب خودرو سمند نقره‌اي که در آن محل پارک شده بود را داشت اما موفق به باز نمودن درب خودرو مذکور جهت سرقت نگرديد و لذا مجددا سارقين سوار خودرو شده و به طرف بلور صياد شيرازي محله سه شنبه بازار حرکت ودر آنجا به طرف يک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و در مدت کمتر از ۳۰ ثانيه درب خودرو را باز و قصد روشن نمودن و سرقت آن را داشت.

سرهنگ مرزباني در ادامه بيان داشت: در ادامه مامورين در محل حاضر نسبت به دستگيري سارق اقدام که سارق در برابر مامورين مقاومت و قصد متواري شدن را داشت اما به وي فرصت داده نشد و نامبرده توسط مامورين اين اداره دستگيرگرديد.

وي افزود: در بازرسي به عمل آمده از خودرو حامل سارقين شش عد‌ اي سي يو (کامپيو‌تر خودرو)، پنج عدد لوله اهرم جهت شکستن قفل فرمان و شش عدد پيچ گوشتي در اندازه‌هاي مختلف جهت باز نمودن درب خودرو‌ها که به طرز ماهرانه اي طراحي شده بودند ، چند عدد سوئيچ انواع خودرو و يک عدد چاقو کشف و از سارق دستگير شده نيز تعدادي کليد، يک عدد قفل شکن و يک عدد شاه کليد ساخته شده کشف و ضبط گرديد.

سرهنگ مرزباني خاطر نشان کرد: سارق به همراه خودرو مسروقه و خودرو سارقين جهت سير مراحل قانوني به پايگاه آگاهي منتقل و در اختيار پايگاه شمالي پليس آگاهي جهت تحقيقات تکميلي قرار گرفت.

نظرات بینندگان

ارسال نظر