صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

"جمعیت نابارور" جامعه هدف ‌طرح رشد جمعیت هستند

وزیر بهداشت، درمان و‌ آموزش پزشکی با تأکید بر "بخش‌های مختلف متوجه مخاطرات کنترل جمعیت هستند" گفت: تلاش‌ شده در زمینه باروری طرح‌هایی اجرایی شود که در این راستا "جمعیت نابارور" جامعه هدف هستند.

کد خبر: 137

سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی صبح امروز در دیدار با آیت‌الله مکارم شیرازی، با اشاره به اینکه در زمینه درمان و در حوزه سلامت تصور این است که به نحوی پیش رویم که مردم از ما ابراز رضایت داشته باشند افزود: در مناطق محروم و شهرهای دور افتاده در حوزه درمان و بهداشت کارهای خوبی انجام شده است.

 
تسنیم - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه دسترسی مردم به دارو‌، ایمن سازی،پزشک و ماما در شروع کار دولت در اولویت وزارت بهداشت قرار گرفت خاطر نشان کرد: خدمات انجام شده قابل توجه است و در حوزه درمان هم گزارش‌های رسیده نشان می‌دهد بیمارستان‌ها، جامعه پزشکی و دانشگاه‌های علوم پزشکی در رساندن امکانات به مردم کار کرده‌اند.
 
هاشمی با تاکید بر اینکه برنامه‌های گذشته وزارت بهداشت در دولت جدید تغییر پیدا کرد افزود: جلسات و سمینار‌های مختلفی برگزار کرده‌ایم و برخی مقررات تغییر کرده و بخشی که مربوط به ما بوده است اصلاح شده است.
 
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور با بیان اینکه مسئله افزایش جمعیت مسئله مهمی است گفت: دستور داده‌ایم به بخش‌های مختلف و همه متوجه خطرات در این زمینه هستند و کمک می‌کنند تا در پیشگیری و باروری برنامه‌های مورد نظر انجام شود.
 
وی با تاکید بر اینکه جامعه نابارور هم اکنون جامعه هدف ما هستند افزود: بیمه‌ای را برای درمان ناباروری قرار داده‌ایم تابه هدف افزایش جمعیت برسیم.
 
هاشمی با تاکید بر اینکه روز وحدت حوزه و دانشگاه است افزود: تصور می‌کنیم اگر در حوزه آموزش عالی‌‌ همان اشتیاق سال‌های اول انقلاب بین این این دو وجود داشته باشد می‌تواند سبب افتخار ما باشد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر