صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

اسيدپاشي دو راکب موتورسيکلت در تهران

اسيدپاشي دو راکب موتورسيکلت به يک خودرو در تهران دو راکب موتورسيکلت عصر امروز - پنجشنبه - پس از اسيدپاشي به سمت يک خودرو در محدوده کلانتري هفت چنار تهران از محل متواري شدند. دراين حادثه که ساعت 18 و 15 دقيقه عصر امروز روي داد، دو راکب موتورسيکلت که صورت هاي خود را پوشانده بودند، اقدام به پاشيدن اسيد به سمت يک خودرو کردند که دراين حادثه راننده خودرو از ناحيه صورت و گردن دچار جراحت شد.

کد خبر: 1097

ايرنا/ دو راکب موتورسيکلت عصر امروز - پنجشنبه - پس از اسيدپاشي به سمت يک خودرو در محدوده کلانتري هفت چنار تهران از محل متواري شدند.

دراين حادثه که ساعت 18 و 15 دقيقه عصر امروز روي داد، دو راکب موتورسيکلت که صورت هاي خود را پوشانده بودند، اقدام به پاشيدن اسيد به سمت يک خودرو کردند که دراين حادثه راننده خودرو از ناحيه صورت و گردن دچار جراحت شد.

براساس گزارش اين مرکز، راننده خودرو که جواني 26 ساله است، بلافاصله با حضور نيروهاي امدادي و اورژانس به بيمارستان سوانح و سوختگي اعزام و با توجه به سطحي بودن جراحات وارده، بصورت سرپايي مداوا و ترخيص شد.

براساس گزارش مرکز اطلاع رساني فاتب، موضوع شناسايي و دستگيري دو راکب موتورسيکلت (عوامل اين اسيدپاشي) بلافاصله با تشکيل پرونده ويژه اي در دستور کار پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفته است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر