صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

حوادث/ روايت تکان دهنده از دختري که از گروه شيطان پرستان فرار کرد

کد خبر: 1044

باشگاه خبرنگاران/ روايتي تلخ از زبان قرباني 18 ساله تعرض جنسي که از جانب والدين خود به فحشا وادار مي شد تا براي فرقه شيطان پرستي درخانه وحشت در ولز انگلستان پول جمع‌آوري کند.

،‌ "آنابل فارست" 18 ساله از سن 7 سالگي آموخت که چگونه بايد به پاسخ بي‌شرمانه مردان جواب مثبت دهد، اين دختر بي‌گناه مي‌گفت: مادرش ابتدا او را وادار به انجام چه روابط غير اخلاقي کرد.

"آنابل فارست" زماني که هفت سال بيشتر نداشت پس از انتقال به خانه‌اي در حومه شهر ولز در انگلستان در اختيار گروهي شيطان پرست قرار گرفت که برقراري رابطه نامشروع را از آيين زندگي خود مي‌دانستند.

به گفتۀ‌ "آنابل فارست" که خاطراتش در کتابي با نام " توقف" به چاپ رسيده است، فرقه‌هاي شيطان پرستي قربانيان خود را پس از شکار کردن طي مراسمي مورد آزار و اذيت جنسي قرار مي‌دادند.

"فارست" که اکنون 18 سال سن دارد مجبور بود در دوران کودکي بنا به اجبار پدر و مادرش براي شکار قربانيان ديگر به منظور کسب درآمد خود را طعمه بيش از 1800 مرد کند.

وي پس از اطلاع از باردار شدن خود توسط ناپدري‌اش از خانه وحشت متواري شد و پرده از جنايت والدين خود برداشت.

بنابر اين گزارش "فارست" پس از گريختن، پليس را از آنچه بروي گذشته مطلع و از والدين خود شکايت نمود. پس از حضور پليس در سال 2011 کامين باتلي وژاکلين مارلينگ به اتهام سؤ استفاده و آزار و اذيت کودکان و نوجوانان دستگير شدند.

گفتني است،‌ پليس انگلستان هنوز نتوانسته محفل شيطان پرستان را کشف و اعضاي آن را دستگير کند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر