صفحه نخست >> آشپزی تعداد نظرات: 0

خانم‌ها حتماً کلم بروکلي بخورند

کلم بروکلي يکي از خوشمزه‌ترين خوراکي‌ها براي مبارزه با سرطان سينه است. و منبع خوبي براي دريافت ويتامين AوC محسوب مي‌شود. وي ادامه داد: اين ماده غذايي که جزء‌ سبزي‌ها تقسيم بندي مي‌شود سرشار از فيبر، اسيد فوليک، کلسيم، آهن و پتاسيم است و تمام اين ريز مغذي‌ها براي خانم‌ها بسيار لازم و ضروري است. آزادي فر بيان کرد: خوردن يک وعده کلم بروکلي، کمتر از 30 کالري انرژي را به بدن وارد مي‌کند و اين امر به آن معنا است که مصرف دلخواه اين ماده غذايي چاقي و اضافه وزن را در پي نخواهد داشت. وي در پايان بيان کرد: خوردن 2 تا 4 فنجان کلم بروکلي خام يا بخار پز شده در هفته به تمام خانم‌ها پيشنهاد مي‌شود.

کد خبر: 689

باشگاه خبرنگاران/ يکي از خوشمزه‌ترين خوراکي‌ها منبع خوبي براي دريافت ويتامين A و C است.
حميدرضا آزادي فر متخصص عمومي و طب سنتي گفت: کلم بروکلي يکي از خوشمزه‌ترين خوراکي‌ها براي مبارزه با سرطان سينه است. و منبع خوبي براي دريافت ويتامين AوC محسوب مي‌شود.
وي ادامه داد: اين ماده غذايي که جزء‌ سبزي‌ها تقسيم بندي مي‌شود سرشار از فيبر، اسيد فوليک، کلسيم، آهن و پتاسيم است و تمام اين ريز مغذي‌ها براي خانم‌ها بسيار لازم و ضروري است.
آزادي فر بيان کرد: خوردن يک وعده کلم بروکلي، کمتر از 30 کالري انرژي را به بدن وارد مي‌کند و اين امر به آن معنا است که مصرف دلخواه اين ماده غذايي چاقي و اضافه وزن را در پي نخواهد داشت.
وي در پايان بيان کرد: خوردن 2 تا 4 فنجان کلم بروکلي خام يا بخار پز شده در هفته به تمام خانم‌ها پيشنهاد مي‌شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر