صفحه نخست >> آشپزی تعداد نظرات: 0

تغذيه/ برنامه 21 روزه پاکسازي بدن

تغذيه/ برنامه 21 روزه پاکسازي بدن

کد خبر: 3858

بهار نيوز/ غذاي زنده غذايي است که آب طبيعي فراواني داشته باشد بنابراين غذاهايي که تغيير شکل يافته اند براي پاکسازي مناسب نيستند و نمي توانند مواد سمي را دفع کنند.
براي شروع برنامه بايد صبح پس از برخواستن از خواب و انجام فعاليت هاي اوليه مانند مسواک يک تا 3 ليوان آب بنوشيد و اگر برايتان نوشيدن 3 ليوان آب کار دشواري است در صورت تمايل مي توانيد به يکي از ليوان هاي آب مخلوط آبليمو و عسل اضافه کنيد.

بررسي ها نشان مي دهند، براي صبحانه آبميوه تازه به مقدار دلخواه و يک عدد سيب يا موز ميل کنيد و از صبح تا ظهر هر چه قدر خواستيد ميوه تازه مصرف کنيد .
براي ناهار يک ظرف سالاد فصل، دو عدد سيب زميني پخته شده و سوپ و سبزي ميل کنيد و براي عصرانه نيز دو عدد خرما با چاي کم رنگ ميل کنيد.

مهمترين نکته در اين برنامه است اين است که شام را حتما بايد قبل از 19:30 ميل کنيد و سالاد ذرت و نخود سبز و هويج و سيب زميني همراه با يک کاسه ماست جزو وعده شام محسوب مي شوند. در طول روز هر وقت احساس گرسنگي داشتيد مي توانيد ميوه تازه مصرف کنيد.
فراموش نکنيد که اين رژيم غذايي حتما بايد زير نظر متخصص تغذيه رعايت شود و تکرار رژيم بايد در فواصل طولاني مدت صورت پذيرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر